1958 yılında İstanbul'da doğdu. Yıldız Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunu olup halen serbest mimarlık yapmaktadır.

Fotoğrafla 1999 yılından beri ilgilenmektedir. 2000 yılında üyesi olduğu İFSAK'ta 2009-2010 yılları arası yönetim kurulunda yer almıştır. 2010 yılında Elveda Bayrampaşa isimli ilk kişisel sergisini açmıştır. Çeşitli karma sergilere katılmlş ve birçok yurtiçi ve yurtdışı yarışma ile 2. Çanakkale Bienali ve Art-ist 2010'da fotoğrafları yer almıştır.

 

 1964 yılında Ağrı'da doğdu1984-1990 yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi,Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Ana Sanat bölümünde lisans öğrenimini tamamladı.Yılmaz Kaini’nin yanında karanlık oda asistanlığı yaptı.1989 yılında İngiltere'de gitti. İngilizce ve bilgisayar eğitimi aldı.1996 yılında Londra Guildhall(Metropolitan) Üniversitesi'nde Görsel Kültür ve Uygulamalı Sanatlar üzerine yüksek lisans diploması aldı.

ğrenciliğinden itibaren önce Türkiye’de,daha sonrada İngiltere’de tanıtım fotoğrafçılığı üzerine çalıştı. 2001 yılında Türkiye’ye döndü.2003 yılında Laselle  International Academy İstanbul’un grafik bölümünde fotoğraf dersleri verdi.TC.İstanbul Üniversitesi,İletişim Fakültesi Gazetecilik ve Sinema-Radyo-Televizyon Bölümlerinde, TC.MSGSÜ Güzel Sanatlar Fakültesi,Geleneksel Türk Sanatları Bölümü'nde Mimarlık Bölümünde ''Mimari Fotoğraf'' adlı derslerine giriyor.

Röprodüksiyon fotoğrafı ağırlıklı olmak üzere tanıtım fotoğrafı çalışmalarına devam ediyor.

AES+F

AORTA

Issa Touma

Kent Klich

Lori Nix

Shadi Ghadirian

Shadiul Alam

Tina Enghoff

Aramis Kalay

Belgesel Lab

Emin Özmen

Çağdaş Erdoğan

Bedran Tekin

İFSAK Kadın Hakları Grubu

İlke Çoşkuner

İlke Veral

Ozan Emre Oktay

Sadık Demiröz

Seçkin Tercan

Yücel Tunca

 

İlham Tibet

Rıza Aydın

Sinan Kılıç

Açık Çağrı

Üniversite yıllarında fotoğrafı, toplumsal belgesel boyutuyla tanıdı. 2008 yılından itibaren fotoğraf, kendisi için süreklilik kazanarak bir düşünüş biçimi ve anlatım biçimi olmaya başladı. Mahzen Photos kurucularından.

Zamana tanıklık etme ve toplumsal bilincin oluşması açısından fotoğrafın önemli bir güce sahip olduğu düşüncesiyle, fotoğraf üretiyor.

AES+F

Altan Bal

AORTA

Issa Touma

Merih Akoğul

Orhan Cem Çetin

Özcan Yurdalan

Shadil Ghadirian

Shahidul Alam

 

 

Portfolyo Değerlendirme

Altan Bal

Ercan Arslan

Yücel Tunca

Atölyeler

Uluslararası

 

İlham Tibet

Ulusal

Rıza Aydan Turak

Sinan Kılıç

İFSAK

İTÜ Rektörlük Sanat Galerisi

UPSD

Saint Pulchére

Cumhuriyet Sanat Galerisi

Demirören İstiklal

 

 

Sergi Salonları

İFSAK 24. İstanbul Fotoğraf Günleri Programı için Tıklayın